Odemykání Moravice a splutí řeky Opavy

ZAHAJUJEME VODÁCKOU SEZONU 2020!
Vodáci, kamarádi a přátelé! Je to tady! Jedeme na vodu!

Akce vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky i zkušené. Příjemný odpočinek a vytržení z šedi obyčejů života. Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. V neděli splujeme řeku Opavu. Obě řeky jsou vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucích řek na kánoi nebo kajaku. Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (stand-up-paddleboardy). Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeky s krásným okolím příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů. 

Obtížnost: WW I – WW I+ (vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a party kamarádů).

Ubytování: Tábořit budeme na zřícenině Vikštejn ve vašich stanech. Uděláme si táborák, zazpíváme si, opečeme něco dobrého na grilu (proto nezapomeňte něco dobrého na gril). (Pokud by někdo chtěl nocovat s WC, sprchami a občerstvením, může využít nedaleký kemp ve Vítkově Podhradí na své náklady, bude-li otevřený).

Doprava: Vámi zajištěná. Můžete využít naší dopravu za příspěvek 290 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).

Program akce:
pátek večer: sraz na zřícenině Vikštejn (můžete přijet i v sobotu ráno) 
sobota: odemykání Moravice (Podhradí - Branka u Opavy)
neděle: řeka Opava (Háj ve Slezsku - Jilešovice - Děhylov)

Přihlásit se můžete zde: https://bit.ly/3cWLZxh

Příspěvek účastníka u přihlášení:

790 Kč

 

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 8,99 let v doprovodu obou rodičů nebo dvou dospělých zástupců na dítě.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

395 Kč

 

Klubový dotovaný příspěvek pro parťáky spolupracující s našim klubem:

1 Kč

 

Příspěvek zahrnuje:

místo na lodi, pádlo, plovací vestu, pro děti helmu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, lékárničku, záchranné prostředky, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, gril a skvělou zábavu.

 

Můžeme vám dále zajistit:

290 Kč doprava (trasa Havířov – Ostrava – (FM) – Vítkov Podhradí (plus komplet přejezdy)

200 Kč komplet neopren a vodáckou bundu

Příspěvek nezahrnuje: dopravu (lze zajistit za 290 Kč), neoprén a vodáckou bundu (lze zajistit komplet za 200 Kč), kemp, parkovné a poplatky za vjezdy (u vaší dopravy).

Příspěvek za samotné splutí na jeden den (libovolně sobota nebo neděle): 590 Kč

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám. Děkujeme.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

benefit plus

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.


Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10