31. 7. 2022 Meandry Odry „pro rodiny s dětmi a začátečníky“

Meandry Odry

„pro rodiny s dětmi a začátečníky“

 

31. 7. 2022 (neděle)

Rádi vycházíme vstříc požadavkům na jednoduchou jednodenní vodu na Ostravsku pro rodiny s dětmi, začátečníky ale i zkušené „matadory“.

Splutí proběhne na plastových kánoích nebo nafukovacích kánoích typu Baraka. Podle počtu zájemců s malými dětmi případně dle dohody předem i na paddleboardech.

V plánu máme přírodní památku Meandry Odry ze Starého Bohumína do Zabelkova ležícího nedaleko hranic v Polsku. Akce je nenáročná, poetická a vhodná pro rodiny s dětmi a začátečníky.

Příspěvek účastníka u přihlášení:

490 Kč

Možnost půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda): 100 Kč

Možnost zajištění naši dopravy: 200 Kč

(u vaší dopravy převezeme část aut do cíle „vodáckým pendlem“ – vysvětlíme na místě)


Přihlásit se na akci


Příspěvek zahrnuje: Doprovod instruktora vodní turistiky a raftingu, místo na lodi (kánoe plastová nebo nafukovací, příp. dle domluvy paddleboard), pádlo, vestu, helmu (u dětí, a paddleboardu), loďák (vodácký voděodolný vak), lékárnička, záchranné prostředky.

Dále fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem. Hlavně však pohodu a odpočinek, ale i zábavu a skvělé zážitky.


Příspěvek nezahrnuje: Půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda) – možnost doobjednat 100 Kč, zajištění naši dopravy – možnost doobjednat 200 Kč, stravu a nic co není vysloveně uvedeno. Dále cestovní klasické pojištění (Polsko).


Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.


Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10