23. 7. – 27. 7. 2022 Prázdninová Vltava „přes desatero hradů a zámků“

Prázdninová Vltava „přes desatero hradů a zámků“
Letní aktivní dovolená pro rodiny s dětmi i jednotlivce, začátečníky i zkušené

Pozornost od nás: uvítací párty a celovečerní grilování


23. 7. – 27. 7. 2022


Výhoda pro vás: Odjíždíme v sobotu dopoledne. Splutí od neděle. Vyhneme se tak davům vodáků, začínajících v pátek nebo sobotu z tradičních nástupních míst. Lépe si tak vychutnáme pěknou řeku i vše kolem ní.

Tato nejdelší řeka na území České republiky v části pod přehradami Lipno I a II s jistotou dostatkem vody představuje klasiku pro vícedenní vodácké výpravy. Příjemně tekoucí voda s hravými peřejemi, vyhlášenými splavnými jezy a krásným okolím chytne každého. Zkušené, peřejemi mnoha řek ošlehané zadáky se svými háčky, nebo koupele nebojících se nováčků na plastových kánoích (našimi instruktory vždy zajištěné) i rodiče s dětmi preferujících pohodlí a stabilitu nafukovacích lodí. Výhledy na hrad Rožmberk či plavba Českým Krumlovem jsou pak třešničkou na celém tomto dortu.

Na Vltavě je spousta možností zábavy i na souši. Na své si přijdou milovníci kultury - každý večer budeme spát poblíž historických památek: Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna. Gastronomie: vyhlášené palačinky pod zámeckými schody v Krumlově, vyznavače odpočinku u grilu, který bereme s sebou, ohně a jiných zdrojů tepla i sportu (kempy nabízí mnoho možností). Pro větší zábavu v případě zájmu můžeme vzít SUPy (stand-up-paddle board). Podaří-li se jako vloni, uděláme hromadný sběr hřibů a v kempu pořádnou smaženici!

Program:

sobota: Odjezd v dopoledních hodinách z nástupních míst Havířov, OV nebo FM a dále směr Olomouc, Brno a Vyšší Brod. Postavení stanů.

Pozornost pro vás: uvítací párty a grilování s oblíbenými „přátelskými“ klubovými klíšťaty!

neděle: Dopoledne zaučení nováčků, technika jízdy na vodě a záchrana. Následuje splutí úseku z Vyššího Brodu do Rožmberka (15 km). Hrad Rožmberk v cíli se nachází do 15 min chůze pro možnost večerní prohlídky teras.

pondělí: Úsek Rožmberk – Nové Spolí v Českém Krumlově (17 km). Historické centrum, hrad a zámek se nachází do 15 min chůze od kempu.


úterý: Ranní možnost návštěvy Krumlova, včetně snídaně široko daleko těch nejlepších vyhlášených palačinek. Následuje splutí Nové Spolí – Zlatá koruna – odpočinek u táboráku, s možnosti večerní prohlídky okolí kláštera.


středa: Zlatá koruna – Boršov. Křtění vodáckých nováčků. Ukončení plavby, společné foto. Po splutí společně sbalíme vybavení a po občerstvení návrat zpět.

Bezpečný návrat ve večerních hodinách v cca 22 hod. podle dopravní situace.

Obtížnost:
WW I-
Akce vhodná pro rodiny s dětmi a nezkušené na vodě, začátečníky i profíky. Každého vše naučíme, k dispozici jsou plastové kánoe (pro rodiny s dětmi nafukovací kánoe, příp. raft). Pro větší zábavu můžeme dle zájmu vzít i SUPy (stand-up-paddle boardy). Typ lodí upřesníme dle celkového počtu voděchtivců před akcí ke vší spokojenosti.

Ubytování:
Spát budeme v pěkných kempech (Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, a Zlatá Koruna, nezapomeňte si proto stany (příspěvek zahrnuje min. 2 osoby na stan). Kempy jsou dobře vybavené, restaurace i obchody se nachází přímo v kempu i v rozumné docházkové vzdálenosti, stejně tak i historické památky. Dopředu si můžete na své náklady v kempech rezervovat a zajistit i ubytování v postelích chatek.

Doprava:
Doprava je v příspěvku za akci z tradičních nástupních míst, kterými jsou: Havířov, Ostrava (příp. Frýdek Místek), popř. dle předchozí domluvy kdekoliv po cestě směr Olomouc, Brno a Pelhřimov.

Odjezd z nástupních míst plánujeme v dopoledních hodinách, přesný čas a místo bude upřesněno v podrobných propozicích, které vám zašleme v týdnu konání akce.
Návrat zpět na nástupní místa přibližně v cca 22:00h. Čas je pouze orientační, může se změnit v závislosti na včasném odjezdu a dopravních podmínkách.
Přejete-li si přijet vlastní dopravou, neváhejte se ozvat. Na podmínkách se lze domluvit. Využijete-li však tuto možnost, počítejte prosím se zapojením i vašeho auta do přejezdů tak, abychom svezli stany, spacáky do dalšího kempu a na vodě jeli nalehko.

Příspěvek účastníka u přihlášení:
4.000 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek do 6,99 let:
3.500 Kč

Možnost vodáckého kompletu (neopren a vodácká bunda) - za příspěvek + 300 Kč/ osobu a celou akci/ není nutný/ u dětí však doporučujeme (ochrana proti stříkající vodě, nepřízni počasí nebo nechtěnému vykoupání).


Přihlásit se na akci

 


Příspěvek účastníka zahrnuje: Kompletní dopravu z uvedených nástupních míst s přejezdy, místo na lodi, pádlo, vestu, u dětí helma, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, záchranné prostředky a lékárnička, kempovné (ubytování ve vašich stanech – min. 2 osoby na stan), sobotní uvítací párty a celovečerní grilování, a dále gril k vašemu každovečernímu grilování.

Dále fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem a památeční skupinová fotografie, kterou dostanete od nás na památku přímo na akci.

Hlavně však pohodu a odpočinek, ale i zábavu a skvělé zážitky.

Příspěvek účastníka nezahrnuje: Neopren a vodáckou bundu (možnost zapůjčení kompletu za 300 Kč na celou akci), stravu a dále nic co není vysloveně uvedeno.


Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.


Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10