9. 7. 2022 Řeka Opava „pro rodiny s dětmi a začátečníky“

Řeka Opava

„pro rodiny s dětmi a začátečníky“

9. 7. 2022

Rádi vycházíme vstříc požadavkům na jednoduchou jednodenní vodu na Ostravsku pro rodiny s dětmi, začátečníky ale i zkušené „matadory“.

Splutí proběhne na plastových kánoích nebo nafukovacích kánoích typu Baraka. Podle počtu zájemců s malými dětmi případně dle dohody předem i na paddleboardech.

Řeka Opava

Chceme splout úsek Háj ve Slezsku – Jilešovice – Děhylov (loděnice). Zastavíme se na dobré jídlo v půli cesty. Řeka je příjemně meandrující a mírně tekoucí. Vhodná pro rodiny s dětmi i začátečníky. Dojet na akci můžete již večer před akcí. Postavíme vaše stany, uděláme malý táborák, opečeme si buřty. Pro mnohé, hlavně ty nejmenší, to bude pěkný zážitek letní vody, s táborákem a nocováním v přírodě „nedaleko Ostravy“.

Příspěvek účastníka u přihlášení:

Možnost půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda): 100 Kč

Možnost zajištění naši dopravy: 200 Kč

(u vaší dopravy převezeme část aut do cíle „vodáckým pendlem“ – vysvětlíme na místě)

Přihlásit se na akci

Příspěvek zahrnuje: Doprovod instruktora vodní turistiky a raftingu, místo na lodi (kánoe plastová nebo nafukovací, příp. dle domluvy raft nebo paddleboard), pádlo, vestu, helmu (u dětí, a paddleboardu), loďák (vodácký voděodolný vak), lékárnička, záchranné prostředky.

Dále fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem. Hlavně však pohodu a odpočinek, ale i zábavu a skvělé zážitky.

Příspěvek nezahrnuje: Půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda) – možnost doobjednat 100 Kč, zajištění naši dopravy – možnost doobjednat 200 Kč, stravu a nic co není vysloveně uvedeno.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632