18. 12. 2021 Adventní Krakov „královské město s adventními trhy“

Adventní Krakov „královské město s adventními trhy“
Sobota 18. 12. 2021

KOVID garance – v případě nemožnosti vycestovat a zrušení akce vlivem vládního nařízení, Polsko, Německo nebo ČR, vracíme příspěvek účastníka v plné výši zpět“

„Navštivte kouzelné královské město Krakov s více než tisíciletou historií.“

Adventní trhy v Krakově jsou čím dál oblíbenější a patří mezi tradiční místa, kde si odpočinout v předvánočním shonu a nasát pravou vánoční atmosféru s vůní tradičních vánočních pochutin. Vánoční trhy v Krakově na nádherném náměstí Rynek Glówny jsou jedny z nejhezčích v Evropě a každoročně zde míří tisíce turistů. Ve stáncích naleznete kromě uměleckých řemeslných výrobků a tradičních klobásek také místní specialitu – pitný med.

Doprava je zajištěna v malém počtu mikrobusem.

Předpokládané časy a nástupní místa:
Ostrava (07:00), Havířov (07:30), Český Těšín (08:00)

Předpokládaný příjezd do Krakova v cca 10:00 - 11:00 hodin, okruh Krakovem, prohlídka historického centra, vlastní program s možností návštěvy předvánočních trhů na náměstí.

Odjezd z Krakova v cca 18:00 hodin, příjezd do ČR na nástupní místa v cca 21:00 - 22:00 hodin. Program je orientační a bude upřesněn v závěrečných informacích před cestou.

Příspěvek účastníka u přihlášení:

Přihlásit se na akci

Dopravu, organizátora a skvělou zábavu.

Stravu, pojištění, vstupy a dále nic co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob. Konání akce může ovlivnit vládní nařízení Polska nebo Česka, v případě nemožnosti vycestovat, bude akce zrušena.