10. – 12. 12. 2021 Aquapark Tropical Islands, Německo

Aquapark Tropical Islands, Německo

10. – 12. 12. 2021 (vyjíždíme v pátek ve 23:30h)

KOVID garance – v případě nemožnosti vycestovat a zrušení akce vlivem vládního nařízení, Polsko, Německo nebo ČR, vracíme příspěvek účastníka v plné výši zpět“


„podzimní odpočinek v aquaparku“
„Chcete se přenést ze srdce Evropy do teplých exotických krajů?“
„Tropický ráj Karibiku není tak daleko, jak by se mohlo zdát - najdete ho u Berlína!“

Vstup pro děti do 5ti let ZDARMA.
Vstup pro účastníky mající v den vstupu narozeniny ZDARMA.
Zvýhodněný vstup pro děti do 6ti let, do 14ti let, studenty a seniory.

Překvapí vás deštný prales, vodopády, jižní moře, písečné pláže. Tropické ostrovy jsou největším evropským aquaparkem, nejvyšší tobogány v Německu a největší saunový komplex v Evropě. Nezapomenutelný zážitek a vítané osvěžení v chladných měsících.

Nově vybudovaný venkovní areál AMAZONIA s celoročním provozem s bazény, divokou řekou a sportovními atrakcemi.

V Tropical Islands máme v plánu strávit celý den plný koupání, saunování a relaxace.

Nástupní časy a místa:
pátek 23:00 hod. - Havířov, obchodní středisko Permon
pátek 23:30 hod. - Ostrava, parkoviště naproti domu kultury města Ostravy
Další nástupní místa dle dohody.

V plánu odjezd v pátek v noci tak, abychom na místě byli v sobotních časných ranních hodinách, předpokládaný příjezd na místo v cca v 7:00 hod.
Odjezd zpět bude v sobotu v nočních hodinách cca ve 23:59 hod., návrat na nástupní místa bude v neděli ráno.

Na co se můžeme těšit?
• Největší vnitřní deštný prales na světě skrývá přes 60 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
• Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
• Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
• Nejvyšší tobogán v Německu měří 27 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
• Let horkovzdušným balonem! Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
• Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných bílých pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
• Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, vířivky, vodopády, protiproud.
• Největší saunový komplex v Evropě - např.Vishu sauna, sauna v solné jeskyni, bylinková sauna, květinová lázeň, vířivky, masáže, solárium, kosmetika, kadeřník.
• Restaurace, bary, kavárny.

Pár tipů pro Vás:
Nezapomeňte si doklad totožnosti, u dětí a studentů studentský průkaz, dále župan, plavky, klapky. Při vstupu dostanete čip na ruku, ve kterém bude nahrané dané vstupné. Čip slouží i pro skříňku a trezor. Za pokladnami jsou malé trezory např. na doklady, mobily, peníze, cennosti. Dejte si prosím pozor na jakékoliv další atrakce a služby, které nejsou zahrnuty ve Vámi zvoleném vstupném např. pokud budete mít základní vstupné pro bazény tzn. nebudete mít kombi vstupenku (která zahrnuje bazény i saunový svět) – bude zapotřebí doplatit služby navíc tj. saunový svět, popř. jakékoliv další výdaje např. občerstvení v restauracích, let balónem a cokoliv, co není přímo uvedeno v ceně a to při výstupu u pokladen z aquaparku (lze platit platební kartou nebo v hotovosti v EURech).

Vstupy:
Základní vstup obsahuje: vstup do bazénového komplexu, tobogány – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého, dle platného ceníku aquacentra, cca 42 EUR, dětský cca 33 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

Kombi vstup obsahuje: vstup do bazénového a saunového komplexu, tobogány a fitness centrum – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého, dle platného ceníku aquacentra, cca 49 EUR, dětský cca 39,50 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

Příspěvek účastníka u přihlášení:
1.490 Kč

Přihlásit se na akci

Příspěvek zahrnuje:
Doprava, dálniční poplatky, parkovné, propagační materiály, doprovod organizátora.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

Příspěvek nezahrnuje:
Vstup, další poplatky za služby, atrakce, občerstvení, nákupy, škody aj., dále pojištění (pojedeme přes Polsko do Německa, pobyt v Německu), stravování a dále nic, co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob. Konání akce může ovlivnit vládní nařízení Německa, Polska nebo Česka, v případě nemožnosti vycestovat, bude akce zrušena.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10