10. – 12. 12. 2021 Aquapark Tropical Islands, Německo

Aquapark Tropical Islands, Německo

10. – 12. 12. 2021 (vyjíždíme v pátek ve 23:30h)

KOVID garance – v případě nemožnosti vycestovat a zrušení akce vlivem vládního nařízení, Polsko, Německo nebo ČR, vracíme příspěvek účastníka v plné výši zpět“

„podzimní odpočinek v aquaparku“
„Chcete se přenést ze srdce Evropy do teplých exotických krajů?“
„Tropický ráj Karibiku není tak daleko, jak by se mohlo zdát - najdete ho u Berlína!“

Vstup pro děti do 5ti let ZDARMA.
Vstup pro účastníky mající v den vstupu narozeniny ZDARMA.
Zvýhodněný vstup pro děti do 6ti let, do 14ti let, studenty a seniory.

Překvapí vás deštný prales, vodopády, jižní moře, písečné pláže. Tropické ostrovy jsou největším evropským aquaparkem, nejvyšší tobogány v Německu a největší saunový komplex v Evropě. Nezapomenutelný zážitek a vítané osvěžení v chladných měsících.

Nově vybudovaný venkovní areál AMAZONIA s celoročním provozem s bazény, divokou řekou a sportovními atrakcemi.

V Tropical Islands máme v plánu strávit celý den plný koupání, saunování a relaxace.

Nástupní časy a místa:
pátek 23:00 hod. - Havířov, obchodní středisko Permon
pátek 23:30 hod. - Ostrava, parkoviště naproti domu kultury města Ostravy
Další nástupní místa dle dohody.

V plánu odjezd v pátek v noci tak, abychom na místě byli v sobotních časných ranních hodinách, předpokládaný příjezd na místo v cca v 7:00 hod.
Odjezd zpět bude v sobotu v nočních hodinách cca ve 23:59 hod., návrat na nástupní místa bude v neděli ráno.

Na co se můžeme těšit?
• Největší vnitřní deštný prales na světě skrývá přes 60 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
• Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
• Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
• Nejvyšší tobogán v Německu měří 27 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
• Let horkovzdušným balonem! Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
• Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných bílých pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
• Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, vířivky, vodopády, protiproud.
• Největší saunový komplex v Evropě - např.Vishu sauna, sauna v solné jeskyni, bylinková sauna, květinová lázeň, vířivky, masáže, solárium, kosmetika, kadeřník.
• Restaurace, bary, kavárny.

Pár tipů pro Vás:
Nezapomeňte si doklad totožnosti, u dětí a studentů studentský průkaz, dále župan, plavky, klapky. Při vstupu dostanete čip na ruku, ve kterém bude nahrané dané vstupné. Čip slouží i pro skříňku a trezor. Za pokladnami jsou malé trezory např. na doklady, mobily, peníze, cennosti. Dejte si prosím pozor na jakékoliv další atrakce a služby, které nejsou zahrnuty ve Vámi zvoleném vstupném např. pokud budete mít základní vstupné pro bazény tzn. nebudete mít kombi vstupenku (která zahrnuje bazény i saunový svět) – bude zapotřebí doplatit služby navíc tj. saunový svět, popř. jakékoliv další výdaje např. občerstvení v restauracích, let balónem a cokoliv, co není přímo uvedeno v ceně a to při výstupu u pokladen z aquaparku (lze platit platební kartou nebo v hotovosti v EURech).

Vstupy:
Základní vstup obsahuje: vstup do bazénového komplexu, tobogány – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého, dle platného ceníku aquacentra, cca 42 EUR, dětský cca 33 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

Kombi vstup obsahuje: vstup do bazénového a saunového komplexu, tobogány a fitness centrum – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého, dle platného ceníku aquacentra, cca 49 EUR, dětský cca 39,50 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

Příspěvek účastníka u přihlášení:
1.490 Kč

Přihlásit se na akci

Doprava, dálniční poplatky, parkovné, propagační materiály, doprovod organizátora.

Vstup, další poplatky za služby, atrakce, občerstvení, nákupy, škody aj., dále pojištění (pojedeme přes Polsko do Německa, pobyt v Německu), stravování a dále nic, co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob. Konání akce může ovlivnit vládní nařízení Německa, Polska nebo Česka, v případě nemožnosti vycestovat, bude akce zrušena.