6. – 8. 9. 2024 Zlatý Dunajec v pohraničí a národního parku Pieniny

6. – 8. 9. 2024  Zlatý Dunajec v pohraničí a národního parku Pieniny

pro rodiny s dětmi, začátečníky i zkušené“

 

Rádi se opět vracíme na krásnou řeku Dunajec ve Slovensko-Polském pohraničí.

Vhodné především pro rodiny s dětmi a začátečníky. Na své si přijdou i zkušení matadoři příjemným odpočinkem v přírodě na jedné z nejpěknějších řek.

 

Vycházíme vstříc rodinám s dětmi pro společně aktivně strávený čas na vodě. Děti a mládežníci mají možnost sami se dostatečně zabavit a nechat rodiče na chvíli vydechnout.

Vše potřebné pro skvělou akci od A do Z zajistíme my. Pro pohodlné a bezpečné cestování budeme cestovat námi zajištěnou dopravou (vlastní doprava je možná po dohodě).

 

Řeka Dunajec

 

Nachází se na pomezí Slovenska a Polska a nabízí téměř 100% jistotu dostatečného množství vody. Svižný proud, drobné peřejky a úchvatná okolní krajina v čele s kaňonem v Pieninském národním parku zaručí, že nebudete vědět, co je to dlouhá chvíle.

Pro rodiny s nejmenšími dětmi máme k dispozici nafukovací dvou (tří) místné nafukovací kanoe (dle stavu vody a domluvy případně i rafty). Druh lodí zvolíme před akcí s ohledem na náš počet a stavu vody v řece.

 

Ubytování:


Spát budeme v jednom kempu, ze kterého se budeme přemisťovat na vodu. V blízkosti kempu je dobré stravování v „kolibě“ a dobře zásobené obchody pro každodenní nákup potravin i masa na případný gril.

 

Program akce:

 

pátek - odpolední odjezd cca 16 h naši dopravou z nástupních míst Havířov, Ostrava, příp. Frýdek-Místek), (místa a čas upřesníme v instrukcích před akcí), večerní táborák

 

sobota - přejezd pod přehradu, navštívení tradiční sýrárny s nákupem sýrů, rozdělení vodáckého vybavení a úvodní instruktáž techniky pádlování a bezpečnosti, pohodové a nádherné splutí národním parkem Pieniny do Kroščienka (přímo do našeho kempu), večerní grilování

 

neděle - splutí úseku kemp - spodní část Dunajce, zahrajeme si na lodích i břehu vodácké hry, balení lodí a věcí, návrat zpět na nástupní místa

 

Obtížnost:


WW I – WW I+
akce vhodná i pro nezkušené, rodiny s dětmi i začátečníky které vše naučíme

 

Příspěvek u přihlášení:


3.990 Kč pro dospělé

 

Příspěvek u přihlášení u dětí do 6,99 let:


3.490 Kč

 

Možnost vodáckého kompletu (neopren a vodácká bunda) - za příspěvek +200 Kč/ osobu a celou akci/ není nutný/ u dětí a zimou mřivých doporučujeme (ochrana proti stříkající vodě, nepřízni počasí nebo nechtěnému vykoupání).Přihlášení na akci

 

Příspěvek zahrnuje:

  • KOMPLETNÍ DOPRAVU S PŘEJEZDY,
  • poplatky za kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan),
  • místo na lodi, pádlo, plovací vestu, vodáckou helmu (u dětí), společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu.
  • fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem a VYTIŠTĚNÁ PAMÁTEČNÍ SKUPINOVÁ FOTOGRAFIE, KTEROU OD NÁS DOSTANETE PŘÍMO NA AKCI JAKO MALOU POZORNOST A PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLEČNOU AKCI.


A hlavně pohodu, zábavu a skvělé zážitky.

 

Příspěvek nezahrnuje:


Vodácký komplet (neopren a vodácká bunda) - za příspěvek +200 Kč (v přihlašovacím formuláři uveďte vaši výšku a váhu), pojištění, stravu, neoprenové boty nebo neoprenové ponožky (z hygienických důvodů nepůjčujeme), a dále nic co není vysloveně uvedeno.

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Ozvěte se nám.

 

Další možnosti:

  • Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.
  • Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání?

Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.

 

Zapojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

 

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

 

DĚKUJEME a těšíme se na vás. Na vodě Ahoooj

Comments

loga partneri 2017 10