30. 7. – 1. 8. 2021 Salza prázdninová červencová „perla rakouských řek“

Salza prázdninová červencová „perla rakouských řek“

Výběr ze tří variant komfortu ubytování a stravování

„pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory“

30. 7. – 1. 8. 2021

 

Řeka Salza se řadí mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

Nově máme tři různé varianty komfortu ubytování a stravování:

  • Základní varianta - ve vlastním stanu
  • Prémiová varianta - se spaním na matraci a se snídaní
  • Luxusní varianta - se spaním v chatkách, se snídaní a s grilováním

Popis

Základní varianta

Prémiová varianta

Luxusní varianta

Společné ohniště v sobotu večer

ANO

ANO

ANO

Ubytování ve vlastním stanu 2 noci

ANO

LZE

LZE

Ubytování na matracích 2 noci

-

ANO

LZE

2x snídaně v ceně

-

ANO

ANO

Ubytování v chatce pro 4 os. 2 noci

-

-

ANO

Grilování masa, sýru a zeleniny

-

-

ANO

Možnost vlastní dopravy

-500 Kč

-500 Kč

-500 Kč

Příspěvek účastníka vč. dopravy

3.490 Kč

3.990 Kč

4.490 Kč

Další rozpis najdete níže.

Program

1. den: Pátek odpoledne odjezd z nástupních míst Havířov – Ostrava (příp. Frýdek-Místek) – Olomouc – Brno do Rakouska. Ubytování podle zvolené varianty komfortu. Je možná i varianta ranního příjezdu bez prvního noclehu.

2. den: Snídaně podle zvolené varianty komfortu. Od 8:00 hod. základní školení bezpečnosti, ovládání lodi a programu. Přesun na začátek řeky pod přehradou. První den nás čeká splutí v délce 19 km plavby – obtížnost WW I – WW III. Plavba končí za Wildalpenem. Cestou si vyzkoušíme legendární sportovní peřej, kde se sjezdu uděláme pěkné fotky. Večer nás čeká společný táborák. Luxusní varianta zájezdu má grilování v příspěvku za akci. Ostatní budou mít možnost využít oheň pro vlastní grilování.

3. den: Snídaně podle zvolené varianty komfortu. Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Z kempu vyrazíme na místo včerejšího konce splutí. Druhá etapa je 14 km - obtížnosti WW II - WW III. Dobrovolně si můžete do průzračné řeky skočit z třímetrového můstku nebo skály. Poslední úsek řeky vede v krásné soutěsce, která je právem považována za nejhezčí úsek plavby. Na konci tohoto skvělého zážitku nás čeká pohodový odpočinkový úsek s možností koupání. Po vyčištění lodí a zabalení věcí v kempu vyrazíme na zpáteční cestu domů. Příjezd na Ostravsko v nočních hodinách.

Řidiče aut vlastní dopravy pomůžeme dopravit zpět k jejich vozům, aby se dostali zpět do kempu. Vaše auta využijeme pro logistiku pohybu podél řeky. Ti co využiji vlastní dopravu platí za parkovné u řeky i kempu. Doporučujeme proto využít pro příjezd na Salzu naši dopravou.

Nocleh a strava

Máme pro Vás tři různé varianty komfortu ubytování a stravování:

  • Základní varianta - ve vlastním stanu
  • Prémiová varianta - se spaním na matraci a se snídaní
  • Luxusní varianta - se spaním v chatkách, se snídaní a s grilováním

Prémiová a Luxusní varianta se od základní varianty liší nejen ve způsobu nocování, ale i v možnostech stravování. Varianty přehledně zobrazuje tabulka na začátku stránky.

 

Ubytování

Ubytování ve vašem vlastním stanu - základní varianta
Zahrnuje místo v kempu, kde si každý postaví vlastní stan. Předpokládáme ubytování alespoň dvou osob v jednom stanu. V kempu můžete využít lednici, vařič a rychlovarnou konvici. Individualistům doporučujeme využít variantu noclehu na matraci.

Ubytování na matraci - prémiová varianta
Nad recepcí se nachází velká podkrovní místnost. Zde se nachází kvalitní matrace. V místnosti je teplo a sucho. K noclehu Vám bude stačit letní spacák nebo deka, případně malý zahlavek.

Ubytování v chatkách - luxusní varianta
Ve spodní části kempu se nachází omezené množství chatek. Každá chatka je pro 4 osoby. Spí se na podestě s matracemi. Chatky mají společné sociální zařízení. Výhodou je společné kryté posezení s přípojkou elektřiny. Chatky jsou chráněny od zbytku kempu stromy. Je to vhodné místo i pro uzavřené nebo VIP skupiny, které nechtějí být nikým rušeny (nebo nechtějí rušit ostatní v kempu).
Volná místa v chatce se pokusíme doplnit dalšími lidmi. V opačném případě doplatíte příplatek za neobsazená lůžka. Grilování pod přístřeškem u chatek je možné při obsazení min. třech chatek. Při menším počtu budeme grilovat na grilu u ohniště.

Stravování

Vlastní strava - u základní varianty
Uvaříte si z vlastních zásob. K dispozici je tekoucí voda, menší zázemí společenské místnosti, rychlovarná konvice, večer rozdělaný oheň.

Snídaně - v příspěvku u prémiové a luxusní varianty
Prémiová a luxusní varianta komfortu v sobě zahrnuje 2x námi připravenou vydatnou snídani. Připravujeme párky, vajíčka, užijete si výběr čajů, pečiva, zeleniny i ovoce. K dispozici je i sladký koutek a káva. Nezapomínáme ani na šunku, salámy a sýry. Vodáci v základní variantě si připravují snídani z vlastních zásob. Mohou využít místní rychlovarnou konvici a zázemí menší jídelny s lavicemi a stoly.

Grilování - v příspěvku za akci luxusní varianty
V příspěvku za akci luxusní varianty je zahrnuté sobotní grilování. Každý dostane grilované maso, grilovaný sýr a zeleninu, salát, pečivo, hořčici, křen, kečup apod. Jídlo je kvalitní a v dostatečném množství.
Všichni v základní, prémiové a luxusní variantě mohou taktéž využít rozdělaného ohně a grilovat si sami své vlastní připravené dobroty přivezené z domu.

Obtížnost:
WW II – III
vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušené vodáky

Příspěvek účastníka:

Popis

Základní varianta

Prémiová varianta

Luxusní varianta

Příspěvek účastníka  

3.490 Kč

3.990 Kč

4.490 Kč

Akce je možná i vlastní dopravou (-500 Kč/osobu).

Přihlásit se na akci


Příspěvek zahrnuje:
dopravu s přejezdy a svozu věcí do cíle, příp. svoz řidičů k vlastním autům, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, neopren, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, lékárnička, záchranné prostředky, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, 2x nocleh v kempu ve vlastním stanu, na matraci nebo v chatce (dle zvolené varianty komfortu), snídaně a případně grilování (při variantách prémium a luxus), parkovné a další poplatky u naši dopravy.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Ozvěte se nám.

Příspěvek nezahrnuje:
pojištění (cestovní pojištění, s připojištěním pro rafting do WW 3), parkovné na řece a kempu v případě vlastní dopravy a dále nic co není vysloveně uvedeno.

Další informace k příspěvku účastníka:
vlastní doprava -500 Kč, neobsazené lůžko v chatce pro 4 osoby +1000 Kč/lůžko

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu – záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu. Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

 

Comments

loga partneri 2017 10