13. – 15. 9. 2024 Podzimní Moravice „pro rodiny s dětmi a začátečníky“

13. – 15. 9. 2024  Podzimní Moravice „pro rodiny s dětmi a začátečníky“

Tradiční a velmi oblíbená akce „nedaleko za humny“

 

Akce se koná pouze při dobré hydrometeorologické situaci. Navýšení průtoku bude definitivně schváleno Povodím Odry nejpozději týden před konáním akce. V případě že Povodí Odry nepovolí navýšení průtoku, přesuneme akci na víkendový sjezd řeky Opavy. Účastníci berou na vědomí tuto informaci, přihlašují se na vodácký víkend, ať už to bude řeka Moravice nebo řeka Opava. Děkujeme za pochopení.


Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Tradiční pohodové plutí pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu (při dostatku vody). Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (stand-up-paddleboardy). Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů.

Obtížnost
WW I – WW I+ - vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupiny


Ubytování
Ubytováni budeme na jednom místě v kempu v Podhradí u Vítkova přímo na břehu řeky Moravice ve vašich stanech. Nebo na pěkném a klidnějším místě na břehu Moravice u hospůdky s altánkem. Místo upřesníme před akcí (možná kombinace obojího).

Doprava
Vámi zajištěná.

Nebo naše doprava za příspěvek +200 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).

Program


pátek – sraz podvečer v kempu v Podhradí u Vítkova, grilování, táborák, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!


sobota – splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, opět gril, kytara a zábava dle libosti.


neděle – splutí úseku Kružberk – Podhradí, ukončení akce v odpoledních hodinách.

 

Příspěvek účastníka u přihlášení:
1.290 Kč (za celý víkend) nebo 890 Kč (za jeden den)

Příspěvek u přihlášení u dětí do 6,99 let:
990 Kč

 

Možnost půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda) na celou akci: +200 Kč

Možnost námi zajištěné dopravy a přejezdů: +200 Kč

Přihlášení na akci


Příspěvek zahrnuje:


Místo na lodi, pádlo, vestu, helmu (pro děti), voděodolný vak, příruční gril, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, lékárnička, záchranné prostředky.

A dále příspěvek zahrnuje: fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem a VYTIŠTĚNÁ PAMÁTEČNÍ SKUPINOVÁ FOTOGRAFIE, KTEROU OD NÁS DOSTANETE PŘÍMO NA AKCI JAKO MALOU POZORNOST A PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLEČNOU AKCI.


A hlavně pohodu, zábavu a skvělé zážitky.


Příspěvek nezahrnuje:

Kempovné, neopren, vodáckou bundu (lze u nás zajistit), dopravu (lze u nás zajistit) a nic co není vysloveně uvedeno.


Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.


Další možnosti:

  • Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

    Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání?

Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Hledáme instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

DĚKUJEME a těšíme se na vás. Na vodě Ahoooj

Táhneme za jeden provaz

#sportovniklubcz

Comments

loga partneri 2017 10