Jednodenní výlet do Brna s návštěvou vodáckého obchodu a výstavy Titanic

 titanik

 

Jednodenní výlet do Brna s návštěvou vodáckého obchodu a výstavy Titanic sobota 9. 2. 2019 

„Vhodné pro rodiny s dětmi i jednotlivce“
„Neúspěšnější výstava světa - doporučujeme všem vodákům s motivaci lepších zítřků“

Výlet do Brna začneme v jednom z vodáckých obchodů, kde provedeme dokoupení zásob vodáckého proviantu. Budete-li s námi tak si na místě vyzkoušíte neoprény, bundy, vesty, boty. Předem Vám doporučíme značky, velikosti ve vhodné variantě poměru cena/výkon. Zkusíme domluvit slevu, která by Vám mohla při troše štěstí pokrýt náklady na naší dopravu.

„Vycházíme vstříc začínající vodácké sezóny tématickou naučnou výstavou nejen pro naše háčky ale i kormidelníky“

 

 

Velkolepá výstava Titanic

na Výstavišti v Brně v prostorách Pavilonu C jsou návštěvníkům otevřeny brány jedné z nejúspěšnějších výstav světa – Titanic. Díky originální expozici se návštěvníci ocitnou na palubě legendárního plavidla, které před více než sto lety kleslo na dno Atlantského oceánu. Na výstavě jsou k vidění věrné rekonstrukce částí lodi, návštěvníci se mohou těšit na procházku kajutami, luxusní kavárnou, částí strojovny nebo se dotknou skutečného ledovce. Výstava nabízí také pohled na stovky exponátů vytažených z vraku lodi na dně oceánu.


Výstava projela celý svět a nadchla miliony návštěvníků, ale v Brně bude mít svoji derniéru. Stovky originálních artefaktů vytažených z hlubin oceánu se již nikdy nebudu prezentovat takto pohromadě.


„Každý návštěvník výstavy dostane hned u vstupu boarding pass – palubní vstupenku, se jménem skutečného pasažéra na Titaniku. Díky tomu tak prožije celou výstavu jako jeden z reálných cestujících. Právě emocionální rozměr dělá z výstavy jednu z nejúspěšnějších na světě. Viděly ji již desítky milionů lidí. V Brně však budou exponáty v takto velké a ucelené kolekci vystaveny naposledy. Veřejnost v České republice má tedy poslední možnost na legendární Titanic nastoupit“
Fenomén Titanic vypráví příběh doby počátku 20. století, příběh technického rozmachu, příběh luxusu a rozvoje lidstva. V rámci rozsáhle expozice, která zabere více než 3000 m2, projdou návštěvníci částmi skutečného Titaniku. Ve třinácti galeriích doplněných o kinosál, na ně čekají kajuty několika tříd, navštíví francouzskou kavárnu, strojovnu s vodotěsnými dveřmi, dotknou se reálného ledovce, prohlédnou si vrak legendárního parníku na dně oceánu, zažijí 3D virtuální realitu a vzdají hold obětem zkázy Titaniku. Všechny prostory výstavy jsou opatřeny speciálním zvukovým doprovodem, který dokonale navozuje atmosféru v jednotlivých částech lodi od elegantního valčíku v 1. třídě, až po hluk strojoven v kotelně.


Část výstavy je věnována i tzv. české stopě na Titaniku, protože i když v roce 1912 ještě Československo neexistovalo, na Titaniku byl český porcelán a slovenští cestující.


Majitelem výstavy je americká společnost RMS Titanic, která má jako jediná na světě právo vyzvedávat předměty z mnoha kilometrové hloubky na dně oceánu. Celková hodnota výstavy je tak nevyčíslitelná. Celosvětový fenomén Titanic podpořil i slavný film Jamese Camerona s Leonardem DiCapriem a Kate Winslet v hlavních rolích. Návštěvnici výstavy budou mít možnost vyfotografovat se na přídi lodi, podobně jako to udělali filmoví hrdinové.

 

Program

• Ranní odjezd do Brna
• Dopolední návštěva vodáckého obchodu s možnosti pořízení výbavy na sezónu
• Společný oběd
• Odpolední návštěva výstavy Titanic
• Večerní návrat na nástupní místa

 

 

Nástupní místa

Havířov – Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín - Olomouc – Vyškov – a kdekoliv po cestě dle domluvy.

 

  

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 390 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 195 Kč

 

Příspěvek zahrnuje:

Dopravu, organizátora, fajnou zábavu.

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje

Jídlo, vstupné, útraty na místě

 

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10