Prožitkový kurz první pomoci

IMGP5944
IMGP5981
IMGP6000
IMGP6003
IMGP6012
IMGP5905
IMGP5907
IMGP5916
IMGP5936
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
Prožitkový kurz první pomoci „celodenní kurz s praktickým nácvikem úrazových stavů“ neděle 10. 2. 2019, 8:00 – 16:00h
 

„Umět poskytnout první pomoc není znalost, ale dovednost. Naučte se pomáhat rukama!“

 

Zveme vás na prožitkový kurz první pomoci pro veřejnost. Vysoce prožitkově a prakticky zaměřený kurz. Skupina max. 12 účastníků. Nácviky budou pro svou reálnost probíhat uvnitř i venku, za každého počasí. K nácvikům budeme využívat i figuranty.

 

Prožitkový kurz první pomoci
„celodenní kurz s praktickým nácvikem úrazových stavů“

 

• Jednotný postup pro řešení všech zdravotních událostí (Tři kroky)
• Přístup k člověku v bezvědomí, srdeční zástava, uvolnění dýchacích cest
• Nácvik možných úrazových stavů při sportu, autonehodě, na ulici...
• Volání na tísňové linky, v neznámém prostředí
• Vyvrácení mýtů např. že stabilizovaná poloha je nejlepší a všechno řeší?
• Vše co vás zajímá např. která strana termofólie hřeje a která chladí?
• Praxe - čím zásadnější dovednost, tím více jí budeme procvičovat
• Simulace - nejen v tratolišti krve si zažijete na vlastní kůži roli zachránce i zraněného
• Prostor pro vaše otázky – cokoli vás zajímá z první pomoci

 

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí zažít to nejdůležitější z první pomoci. Naučíte se poskytovat první pomoc, kdy pouhé čekání na sanitku není řešením. Jde o kurz prožitkový a vysoce praktický – více než polovinu času kurzu tvoří nácviky a simulace s kvalitní zpětnou vazbou. K nácvikům budeme využívat i figuranty.

Všichni účastníci kurzu dostanou osvědčení o absolvování kurzu první pomoci.

 

Místo

Havířov

 

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se koná při minimálním počtu přihlášených osob. Účastníci berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí. Instruktor může definitivně rozhodnout o změně programu akce.

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 990 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 495 Kč


Příspěvek zahrnuje:

lektora, zdravotnický spotřební materiál na nácviky a simulace (obvazy, alufolie, rukavice atd.), pronájem výukových prostor.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

nic, co není vysloveně uvedeno.

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě. 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

 

Comments

loga partneri 2017 10