Předvánoční Vídeň

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Předvánoční Vídeň „s návštěvou největšího akvária v Rakousku“ neděle 16. 12. 2018

„Vánoční trhy, památky, mořské akvárium, předvánoční pohoda“

„Možnost návštěvy Domu moře – největšího akvária v Rakousku s výhledem na Vídeň“
„Předpoklad výpravy v malém počtu do 8 osob s větší flexibilitou i možnosti domluvy“

Během jednodenní návštěvy Vídně si prohlédneme zámek a zahrady Schönbrunn s malým Vánočním trhem. Dále se přesuneme do centra města a navštívíme Dům moře – největší rakouské akvárium s živými exponáty. Prohlédneme si Vánočně vyzdobené centrum města - zámek Belvedere, Karlovo náměstí, pěší zónu a Stephansdom, Hofburg, náměstí Marie Terezie s trhy a na závěr také hlavní radniční trhy.

Jednodenní akce do předvánoční Vídně. Prohlédneme si krásné památky tohoto historického města, projdeme několik parků a téměř celé centrum města. Příjemně unaveni si odpočineme a posilníme se mnoha dobrotami na Vánočních trzích a v krásném Domě moře - největším akváriem v Rakousku s krásným výhledem na Vídeň. Z Vídně si odvezeme nejen krásné zážitky, ale určitě i nějakou Vánoční drobnost.

odjezd v ranních hodinách z Havířova, Ostravy – jiné místa dle dohody
přejezd metrem do centra města, Schönbrunn s prohlídkou trhů a zahrad
fakultativně Dům moře - největší akvárium v Rakousku
okruh centrem města (Belvedere, Karlovo náměstí, Hofburg, Stephansdom, náměstí Marie Terezie, radnice a tradiční trhy kolem radnice)
návrat na Karlovo náměstí a přejezd metrem
příjezd zpět na nástupní místa

Informace o Domě moře - největší akvárium v Rakousku najdete zde:

Tým Sportovního-klubu.cz

Příspěvek účastníka u přihlášení: 790 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 395 Kč

Dopravu, organizátora a skvělou zábavu.

Stravu, pojištění, městská doprava ve Vídni, vstupy a dále nic co není vysloveně uvedeno.
(informačně vstupy do navštívených objektů Dům moře cca 17,6 EUR dospělý, 8 EUR děti 6-15 let, metro cca 4,5 EUR/osoba)

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.