Vánoční jednodenní lyžování Stuhleck

stuhl13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jednodenní lyžování Stuhleck „super lyžování a SNB v Alpách“ 26. 1. 2019

„Užijte si s námi lyžařskou sezónu. Stuhleck patří mezi největší a nejmodernější lyžařské areály. Nabídne Vám dlouhé sjezdovky s příjemným sklonem“

„Další termíny: 26. 1. 2019, 23. 2. 2019, 30. 3. 2019“

Najdete zde čtyři rychlé sedačkové lanovky, šest lyžařských vleků a 24 kilometrů sjezdových tratí modré i červené. Je zde také park pro snowboardéry nebo lyžaře, kteří uznávají volný styl.

Lyžařský areál Stuhleck je se svou nadmořskou výškou a polohou v předhůří Alp dokonalým lákadlem moravských lyžařů. Nabízí dvě velmi moderní 6-ti sedačkové lanovky, dvě 4-sedačkové lanovky, 6 vleků. Celkem zde najdeme 24 km sjezdovek střední a snadné obtížnosti. Středisko je ideální pro výuku lyžování i těch nejmenších lyžařů.

Vyzkoušet si můžete také měřený rychlostní úsek, sáňkařskou dráhu, noční sjezdovku nebo klasické lyžování (běžky) či turistiku na sněžnicích.
Na závěr dne si můžete na počítači zobrazit průběh Vašeho lyžování díky systému Skiline.

3:00 odjezd Ostrava, popř. dle domluvy 2:30 z Havířova, možnost Prostějov, Vyškov, Brno
9:30 stojíme na svahu u prvního vleku
16:30 konec lyžování, cca 22:00 příjezd orientačně Ostrava

Časy jsou orientační a jejich definitivní podoba bude záviset na počtu osob a jednotlivých nástupních místech. Přesné informace obdržíte týden před odjezdem na akci v pokynech na cestu.

Stravování

Doporučujeme zabalit si drobnou svačinu na cestu do autobusu. Během dne je nejlepší odpočinout si na terase vrcholového bufetu se samoobslužnou restaurací s rozumnými cenami.

Jezdíme dodávkami nebo autobusem.

Důležité informace

Ceny skipasů naleznete zde: http://www.stuhleck.com/html/SK/tickets.asp?pass=x
Cenu skipasů vybíráme cestou v autobuse v EURech za skupinové ceny. Po příjezdu pak obdržíte svůj skipas od organizátora. Nemusíte se o nic starat.

Tým Sportovního-klubu.cz

Příspěvek účastníka u přihlášení: 1.090 Kč

Dítě do 9,99 let: 790 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 545 Kč

Příspěvek zahrnuje

• dopravu autobusem, nebo mikrobusem
• služby organizátora
• dobrou zábavu

Příspěvek nezahrnuje

• skipas cca 43 EUR (dospělý)
• stravu (vlastní)
• komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.