Silvestr spolku Sportovní-klub.cz pro všechny dobré lidi

silvest

Silvestr spolku Sportovní-klub.cz pro všechny dobré lidi „se zabíjačkou pašíka“ 30. 12. 2018 – 1. 1. 2019

Závěr starého roku a příchod Nového roku patří veselí a zábavou se všemi pohodáři. Dali jsme dohromady malou společenskou akci ala Silvestr „pro všechny dobré lidi“.

Kde?

Jandlova vila, Frenštát pod Radhoštěm „a jeho blízké i vzdálené okolí“
Kapacita volných míst je omezená, prosíme o včasné přihlášení, ať můžeme potvrdit místa.

Kdy?

Neděle 30. 12. 2018 – úterý 1. 1. 2019 „s maximální flexibilitou“
Možnost vlastního příjezdu nebo odjezdu dříve nebo později.

Jak?

Pojedeme z Havířova přes Frýdek-Místek směr Frenštát pod Radhoštěm „autem“
Po cestě můžeme přibrat dle domluvy kohokoliv kdekoliv.

S kým?

Obvyklá skladba Petr předseda, Krtek, Kamila a další dobří lidi v rozhodovací fázi.
Akce je otevřená všem, kteří nechtějí sedět doma na zadku a chtějí prožít společnou zábavu na super chatě.

Jídlo?

Možnost zajistit společného stravování chatařem, nebo si něco společně ukuchtíme.
Bude domluveno před akcí.

Pašík?

Na vile se chystá předsilvestrovská zabíjačka s výrobou těch nejoblíbenějších dobrot.
Předpoklad pro porážku a zpracování pašíka je neděle 30. 12.
Ano, i tato akce bude patřit mezi naše výpravy, při kterých rozhodně nezhubneme.

Co budeme dělat?

Výlety po okolí za „keškami“, sáňkování, kytara a zpěv, oblíbené vodácké hry.
Nudit se nebudeme!

Za kolik?

Akce je za náklady, tyto budeme rozpočítávat dle dopravy, počtu nocí, dle společného nákupu, nebo společného jídla od chataře.

Přihlášení a záloha?

Provedení zálohy budete na akci i přihlášení.
Zálohu 500 Kč převeďte na účet 1073309003 / 0800
Do zpráv pro příjemce uveďte své jméno a příjmení, do VS uveďte své telefonní číslo.
Zbytek peněz dopočítáme dle domluvy na místě a skutečné útraty.

Počet míst je omezený!

Máme rezervované místa, které budeme chtít upřesňovat průběžně, maximálně však do konce listopadu (bez záruky). Zbytek volných míst pouštíme chataři. Uplatňujeme princip, kdo se dříve přihlásí, ten s námi jede.

Otázky?

Můžete volat:
Petrovi předsedovi tel. 724480632 pro maximálně jednu otázku denně „v krajní nouzi“
Petrovi Krtkovi tel. 606521005 pro více otázek a otázky typu „kolik si berete peněz“

Program je stanoven flexibilně a maximalisticky. Dle našeho počtu a požadavků lidí a chataře bude upřesněn před akcí.
Hlaste se! Hlaste se! Hlaste! :)

Těšíme se na Vás!

Za tým Sportovní-klub.cz