Francie Tři údolí – Meribel Mottaret

1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

 

Francie Tři údolí – Meribel Mottaret „v srdci největší lyžařské oblasti světa“ 11. 1. – 20. 1. 2019

„Největší lyžařská oblast světa. Přes 600 km sjezdovek. Ubytování přímo na svahu v srdci střediska u strategické lanovky Platiers a Pas du Lac. Studia pro 4 osoby, apartmány pro 4/5 osob. Záruka skvělého lyžování i při nedostatku sněhu.“

 

Lyžování ve Třech údolích (Les Trois Vallées) je super zážitek. Nikde jinde není tak skvěle propojený systém lanovek, sjezdovek a ubytování. Mluvíme o největší lyžařské oblasti světa s 600 km vzájemně spojených sjezdovek. A my bydlíme přímo uprostřed v samotném srdci střediska. Na všechny strany máme stejně daleko. V přímém dojezdu máme strategické lanovky Platiers (spojení do Les Ménuires a Val Thorens a Pas du Lac (spojení na Saulire a dále do Courchevel). Přímo nad městečkem máme i skvělou diskotéku.

 

Lyžařská oblast Méribel / Courchevel

V základní ceně naší akce je zahrnutý právě tento skipas. Čeká Vás 69 sjezdovek o délce 150 km. Konkrétně je to 11 zelených, 26 modrých, 24 červených a 8 černých. Jsou zde 2 olympijské sjezdovky, dva snowparky, dvě slalomové dráhy, 26 km tras pro klasické lyžování. Přímo v Mottaretu je večerní osvětlená sjezdovka. Na své si přijde i začátečník i pokročilý lyžař, freeridista nebo snowboarďák. Mezi nejlepší sjezdovky v okolí patří Mont Vallon (v dosahu jednou lanovkou), Saulire (v dosahu přímo z ubytování), Roc du 3 marches (v dosahu přímo z ubytování) nebo Tougnettes (v dosahu na 1 lanovku z ubytování). Nadmořská výška střediska je 1750 m. Vrcholy v okolí mají 2500-2800 m.

 

Lyžařská oblast Les Trois Vallées (Tři údolí)

Příplatek 1200,- Kč/osobu a pobyt je za tuto cenu jen u nás. Spojuje dohromady údolí Les Ménuires se St. Martin, Val Thorens, právě Meribel a Mottaret a Courchevel. Celkem neuvěřitelných 610 km sjezdovek! 51 km černých, 209 km červených, 247 km modrých a 103 km zelených. Je zde 119 km běžeckých tratí a desítky lanovek a moderních vleků. Můžeme lyžovat ve volných terénech a užívat si další lyžařské vymoženosti.

 

Program

Na programu máme lyžování, ale pro zájemce můžeme zajistit také túry na sněžnicích, skialpy, koupání v bazénu, bruslení nebo poznávání místní kultury a gastronomie. Pravidelně vyrážíme v pátek v odpoledních hodinách. Do střediska přijíždíme v sobotu odpoledne po nákupu francouzských sýrů a vína v místním obchodě v údolí (Moutiers).

Zpět vyrážíme v sobotu dopoledne - hned po předání apartmánů. Nečekáme na autobus, protože je s námi celou dobu pobytu ve středisku. Do ČR zpět přijíždíme v neděli ráno. Máte tak dostatek času na odpočinek před návratem do práce.


Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v rezidenci Le Hammeau du Mottaret. Rezidence se nachází v horní části městečka Mottaret. Nejbližší lanovky jsou Platiers a Combes. Přímo z rezidence je možné na lyžích sjet na náměstí Mottaretu ke stanici Pas du Lac 1. Poloha je pro lyžaře ideální. Rezidence nabízí placené připojení k WiFi, lyžárnu, v dosahu je pekárna a obchod.

 

V nabídce máme dva druhy pokojů. Vaši volbu upřesněte u přihlášení:


Studio 4 osoby (cca 27 m²):

Obytná místnost rozdělená zákoutím nebo posuvnou zdí. 4 samostatná lůžka nebo rozkládací gauč a 2 samostatná lůžka. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa.

 

Apartmán pro 4/5 osob (cca 30 m²):

Obytná místnost se dvěma lůžky nebo rozkládacím gaučem. V některých případech tři lůžka. Oddělená ložnice pro 2 osoby nebo v některých případech se třemi lůžky. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí. Koupelna, WC, balkón nebo terasa.

 

 

Doprava

Dopravu zajišťujeme pohodlným autobusem s WC, klimatizací, TV-videem a bohatým barem.
Nástupní místa: Ostrava, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň.
Další nástupní místa jsou možná po předchozí dohodě.

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 11.700 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 5.850 Kč

 

 

Příspěvek zahrnuje

• stravování (můžeme zprostředkovat skvělé zavařené maso)
• závěrečný úklid - hravě provedete sami
• pojištění léčebných výloh do zahraničí
• povlečení - vlastní nebo můžeme zajistit za poplatek cca 13 EUR/osobu

 

Variantně si můžete pořídit:

• skipas 3 údolí (příplatek 1.200 Kč/týden)
• ubytování pro 5 osob v apartmánu s oddělenou ložnici (příspěvek 11.500 Kč)
• ubytování v apartmánu pro 5 osob zaplněným jen 4 osobami (příspěvek 12.000 Kč)
• ubytování ve studiu pro 4 osoby zaplněným jen 3 osobami (příspěvek 12.900 Kč)
• ubytování ve studiu pro 4 osoby zaplněným jen 2 osobami (příspěvek 15.000 Kč)

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje

• skipas cca 43 EUR (dospělý)
• stravu (vlastní)
• komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí

 

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10