Vánoční Sázava

vanocni sazava
 

Vánoční Sázava s mejdanem 21. – 22. 12. 2018


„Tradiční splutí Vánoční Sázavy spojený s mejdanem v Praze“

 

Zveme Vás na tradiční poslední plavbu na vodě ve starém roce, ke které se letos připojíme k pražským vodákům a bude-li přát počasí, máme v plánu společné splutí řeky Sázavy. Akci doplníme o vodácký večírek ve vodáckém klubu. Je na co se těšit!

 

Předpokládaný program:

Předpokládaný odjezd z Ostravska v pátek odpoledne, příjezd do Prahy, mejdan ve vodáckém klubu, přespání, sobotní splutí Sázavy, návrat do Prahy – prohlídka Vánočního stromu na Staroměstském náměstí a návrat zpět na Ostravsko.

 

Doprava

Podle počtu zájemců autem, event. vlakem.

 

Splutí

Sázava, nenáročná část, na plasťáku nebo nafukovače.

 

Přihlášení a záloha

Provedení zálohy budete na akci i přihlášení.
Zálohu 400 Kč převeďte na účet 1073309003 / 0800
Do zpráv pro příjemce uveďte své jméno a příjmení, do VS uveďte své telefonní číslo.
(záloha poslouží na rezervaci vodáckého vybavení)

 

Náklady budou určené podle dopravního prostředku na cestě tam i zpět a na možnostech ubytování pro nás – přespolní, které máme přislíbeno.

 

Další informace a dotazy
Přímo u Petra předsedy, tel: 724480632

Těšíme se na Vás!

 

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

Comments

loga partneri 2017 10