Chata hájenka s promítáním fotek

chata hajenka

Chata hájenka s promítáním fotek a posezením u kytary 1. - 3. 2. 2019

„Zveme Vás na přátelské setkání všech našich příznivců spojené s promítáním fotek a videí našich výprav, posezením u kytary, výšlapu na nedaleké kopečky a odpočinku. Chatu budeme mít v pěkném prostředí polosamoty v Rožnově pod Radhoštěm.“

„Akci chata hájenka s promítáním fotek a posezením u kytary mají zdarma jako malé poděkování od nás všichni, kteří se aktivně podíleli na brigádě na loděnici v Havířově“

Kde?

Hájenka stojí na samotě uprostřed lesů. Její dostupnost je od koupaliště v Kopřivnici. Buď po žluté turistické značce do Janíkova sedla, nebo po zpevněné asfaltové lesní cestě. Cesta je dlouhá necelých 1,5 km. Do města Kopřivnice se dostanete vlakem ze Studénky, Veřovic – zastávka „Kopřivnice“ nebo autobusem na zastávku „Kopřivnice-žel. stanice“. Ze zastávek dorazíte na hájenku do půl hodiny.

Doprava?

Veřejnou dopravou nebo vlastní. Z Havířovska pojedeme autem a můžeme dle domluvy před akcí kohokoliv po cestě přibrat do auta sebou.

Kdy?

Jsme flexibilní. Na hájenku můžete dorazit společně s námi v pátek, nebo dojet až v sobotu. Stejně tak můžete zůstat do soboty, nebo na celý víkend až do neděle.

Stravování?

Umíme si poradit. Hájenka je plně vybavena kuchyňkou, dají se pořídit zásoby pro společné stravování, nebo na něco dobrého vyrazit do okolí.

Spaní?

Celý objekt máme sami pro sebe. Budeme mít postele s matracemi a povlečením. Sebou si vezměte akorát svůj vlastní spacák.

Program?

Budeme topit v krbu, u něj zahrajeme na kytaru, zazpíváme, proložíme vyprávěním o našich proběhlých akcí, podíváme se na fotky a filmy z výprav, probereme plán nových akcí.
Vyrazíme i do okolí podle nálady a společné domluvy.

Tým Sportovního-klubu.cz

Příspěvek účastníka u přihlášení: 490 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 245 Kč

Ubytování na matracích, energie – elektřina, dřevo na topení, plyn.
Dobrou zábavu.

nic, co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.