Tropical Islands

1
2
3
4
5
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

 

Tropical Islands „předvánoční odpočinek v aquaparku“ Německo, Krausnick, 1. – 2. 12. 2018

„Chcete se přenést ze srdce Evropy do teplých exotických krajů?“
„Tropický ráj Karibiku není tak daleko, jak by se mohlo zdát - najdete ho u Berlína!“

 

Vstup pro děti do 5ti let ZDARMA.
Vstup pro účastníky mající v den vstupu narozeniny ZDARMA.
Zvýhodněný vstup pro děti do 6ti let, do 14ti let, studenty a seniory.

 

Překvapí Vás deštný prales, vodopády, jižní moře, písečné pláže. Tropické ostrovy jsou největším evropským aquaparkem, nejvyšší tobogány v Německu a největší saunový komplex v Evropě. Nezapomenutelný zážitek a vítané osvěžení v chladných měsících.

 

Nově vybudovaný venkovní areál AMAZONIA s celoročním provozem s bazény, divokou
řekou a sportovními atrakcemi.

 

V Tropical Islands máme v plánu strávit celý den plný koupání, saunování a relaxace.

 

Nástupní časy a místa

pátek 23:00 hod. - Havířov, obchodní středisko Permon
pátek 23:30 hod. - Ostrava, parkoviště naproti domu kultury města Ostravy
Další nástupní místa dle dohody.

 

V plánu odjezd v pátek v noci tak, abychom na místě byli v sobotních časných ranních hodinách, předpokládaný příjezd na místo v cca v 7:00 hod.
Odjezd zpět bude v sobotu v nočních hodinách cca ve 23:59 hod., návrat na nástupní místa bude v neděli ráno.

 

Na co se můžete těšit?

• Největší vnitřní deštný prales na světě skrývá přes 60 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
• Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
• Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
• Nejvyšší tobogán v Německu měří 27 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
• Let horkovzdušným balonem! Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
• Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných bílých pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
• Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, vířivky, vodopády, protiproud.
• Největší saunový komplex v Evropě - např.Vishu sauna, sauna v solné jeskyni, bylinková sauna, květinová lázeň, vířivky, masáže, solárium, kosmetika, kadeřník.
• Restaurace, bary, kavárny.

 

Pár tipů pro Vás

Nezapomeňte si doklad totožnosti, u dětí a studentů studentský průkaz, dále župan, plavky, klapky. Při vstupu dostanete čip na ruku, ve kterém bude nahrané dané vstupné. Čip slouží i pro skříňku a trezor. Za pokladnami jsou malé trezory např. na doklady, mobily, peníze, cennosti. Dejte si prosím pozor na jakékoliv další atrakce a služby, které nejsou zahrnuty ve Vámi zvoleném vstupném např. pokud budete mít základní vstupné pro bazény tzn. nebudete mít kombi vstupenku (která zahrnuje bazény i saunový svět) – bude zapotřebí doplatit služby navíc tj. saunový svět, popř. jakékoliv další výdaje např. občerstvení v restauracích, let balónem a cokoliv, co není přímo uvedeno v ceně a to při výstupu u pokladen z aquaparku (lze platit platební kartou nebo v hotovosti v EURech).

 

Vstupy

Základní vstup obsahuje: vstup do bazénového komplexu, tobogány – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého 42 EUR, dětský 33 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

 

Kombi vstup obsahuje: vstup do bazénového a saunového komplexu, tobogány a fitness centrum – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého 49 EUR, dětský 39,50 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 1250Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 625 Kč

 

 

Příspěvek zahrnuje:

Doprava, dálniční poplatky, parkovné, propagační materiály, doprovod organizátora.

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

Vstup, další poplatky za služby, atrakce, občerstvení, nákupy, škody aj., dále pojištění (pojedeme přes Polsko do Německa, pobyt v Německu), stravování a dále nic, co není vyslovně uvedeno.

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10