Turistika a čerti ve Weyer

top-retz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Turistika a čerti ve Weyer „praví čerti bez turistické tlačenice“ neděle 9. 12. 2018

„Máme pro vás čertovsky dobrou novinku!“
Praví rakouští čerti z vesnice, bez turistické tlačenice a stovkami autobusů z Čech a Moravy. Dopolední lehká procházka po přírodě, prohlídka krásného Weyeru a večerní čertí rojení v plné parádě, jak je vídáme na fotkách.
Obec Weyer se nachází nedaleko řeky Enns, Hochkaru nebo Mariazell. Obec byla založena ve 12. stol. a brzy se stala známým centrem pro zpracování surového železa. Krásné náměstí je ve stylu maloměstského baroka, což svědčí o blahobytu města, které bylo centrem železářského průmyslu kraje. Mezi hlavní historické stavby patří např. zámeček Egerer Schlößl a další.
Dopoledne si prohlédneme okolí tohoto horského místa a vydáme se na snadnou dvou až tří hodinovou procházku. Za nepříznivého počasí si raději vychutnáme centrum města a některou z místních příjemných hospůdek.
Od 16 hodin nastoupí na náměstí čertí roj. Na rozdíl od jiných míst na čerty uvidíte, budete si je moci vyfotit, pohladit a pořádně prohlédnout. Do Weyeru zatím nejezdí davy turistů - využijte toho.

7:00 předpokl. odjezd z nástupních míst (časy a nástupní místa budou upřesněny)
12:00 příjezd do střediska Weyer, krátká procházka v okolní přírodě
15:00 návrat do města, projdeme si krásně vyzdobené náměstí a přilehlé památky
17:00 začátek čertí akce. Projde průvod několika desítek čertů s pyrotechnickými efekty a hudbou
19:00 odjezd z Weyeru do ČR
24:00 předpokládaný příjezd do nástupních míst
Časový harmonogram je orientační a může se změnit s ohledem na použitý dopravní prostředek, počasí, situaci na silnicích, apod.

Podle počtu přihlášených pojedeme naším mikrobusem pro 8 osob, nebo dvěma. V případě většího zájmu autobusem.

Tým Sportovního-klubu.cz

Příspěvek účastníka u přihlášení: 990 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 495 Kč

Doprava, dálniční poplatky, parkovné, propagační materiály, doprovod organizátora.

Nic, co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.