Adventní Krakov

top-krakow
1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

 

Adventní Krakov „královské město s adventními trhy“ 21. – 23. 9. 2018

„Navštivte kouzelné královské město Krakov s více než tisíciletou historií.“

Adventní trhy v Krakově jsou čím dál oblíbenější a patří mezi tradiční místa, kde si odpočinout v předvánočním shonu a nasát pravou vánoční atmosféru s vůní tradičních vánočních pochutin. Vánoční trhy v Krakově na nádherném náměstí Rynek Glówny jsou jedny z nejhezčích v Evropě a každoročně zde míří tisíce turistů. Ve stáncích naleznete kromě uměleckých řemeslných výrobků a tradičních klobásek také místní specialitu – pitný med.

 

Program

Doprava je zajištěna mikrobusem nebo autobusem.
Předpokládané časy a nástupní místa: Ostrava (07:00), Havířov (07:30), Český Těšín (08:00)

 

Předpokládaný příjezd do Krakova v cca 10:00 - 11:00 hodin, okruh Krakovem, prohlídka
historického centra, osobní volno s možností návštěvy předvánočních trhů na náměstí.

Odjezd z Krakova v cca 18:00 hodin, příjezd do ČR na nástupní místa v cca 21:00 - 22:00 hodin. Program je orientační a bude upřesněn v závěrečných informacích před cestou.

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 650 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 325 Kč

 

 

Příspěvek zahrnuje:

Dopravu, organizátora a skvělou zábavu

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

Stravu, pojištění, vstupy a dále nic co není vysloveně uvedeno.

 

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10