Májová Moravice

moravice vikstejn

Datum akce: 17. - 19. 5. 2019

Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Splutí je vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu (při dostatku vody pro rafty). Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (stand-up-paddleboardy). Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů. Obtížnost WW I – WW I+ - vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupiny

Ubytování

Ubytováni budeme v kempu v Podhradí u Vítkova přímo na břehu řeky Moravice ve vašich stanech. V kempu je k dispozici vybavená kuchyňka. V blízkosti hospůdka s dobrou kuchyní. K dispozici bude i tradiční účastník našich akcí: gril, proto si nezapomeňte něco dobrého na něj.

Máte zde možnost předem si rezervovat za doplatek 4 místnou chatu, 5ti místný srub nebo 3, 4 a 5ti místný pokoj v kolibě (rezervace přímo v kempu na recepci na čísle: 731485665). Tuto informaci, že máte zajištěný přístřešek, nám prosím napište do poznámek u přihlášení. Doprava Vámi zajištěná. Nebo naše doprava za příspěvek 290 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).

pátek – sraz podvečer v kempu v Podhradí u Vítkova, grilování, táborák, kytara, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!

sobota – splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, opět gril, kytara a zábava dle libosti.

neděle – splutí úseku Kružberk – Podhradí, ukončení akce v odpoledních hodinách.

Příspěvek účastníka u přihlášení:

890 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 9. narozenin v doprovodu obou rodičů nebo jiných dvou dospělých zástupců na každé dítě. Věk pokud jsou mladší 9 let v den zahájení akce.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

445 Kč

Klubový dotovaný příspěvek 90% pro spolupracující parťáky s naším klubem:

89 Kč (nebo láhev ohnivé vody ke kytaře)

Přihlásit se můžete zde:  https://forms.gle/RKUD7iayk4xQeJ3t9

kempovné ve vašich stanech, gril, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, pro děti helmu, poplatek za splutí, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, lékárničku, záchranné prostředky, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám. Děkujeme.

dopravu (lze zajistit za 290 Kč), neoprén a vodáckou bundu (lze zajistit komplet za 150 Kč), parkovné v kempu, poplatky za vjezd (u vaší dopravy), rozdíl příspěvku v případě ubytování ve vámi předem zajištěné chatě, srubu nebo kolibě (informujte nás prosím v poznámkách).

Příspěvek za samotné splutí na jeden den (libovolně sobota nebo neděle): 590 Kč

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632 Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás! Tým spolku Sportovní-klub.cz