Třídenní Salza a Enns

třídenní Salza

 

Třídenní Salza a Enns s kaňoningem a grilováním pro Vás

Pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory

Možnost snídaní se spaním v matrazzeplace

30. 5. – 2. 6. 2019


Skvělý termín přelomu měsíce května a června oslavíme velkolepou třídenní divokou vodou v Rakousku (odjíždíme z nástupních míst ve čtvrtek odpoledne, návrat v neděli v noci). Naší výpravu zpestříme grilováním námi připravených dobrot pro Vás!

Řeka Salza se řadí mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i pro zkušené matadory. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

Enns - relativně krátký a odpočinkový úsek s malým a nenáročným kaňoningem, na kterém budeme překonávat překážky proti proudu potoka.

Večer se od nás nechejte hýčkat grilováním námi připravených dobrot pro Vás!

V pátek ponoříme lodě a pádla do průzračné vody řeky v horní polovině toku Salzy, která se dá i pít! Vrcholem splutí bude překonání známé peřeje u kempu Wildalpen a sjezd ukončíme před známou soutěskou, kterou si necháme po pořádném odpočinku až na další den.

Večerní párty v kempu si zpříjemníme táborákem nebo posezením u kytary. V kempu je i čepované pivo, které si jistě po celém dni na vodě zasloužíme.

Sobotní splutí zahájíme na místě, na kterém jsme ukončili páteční splutí. Budeme pokračovat vstříc krásným peřejím a útvarům na řece, které budou nabývat na síle i intenzitě a my si jich budeme dosytnosti užívat. Uděláme si zastávku i u známého skákacího místa u visutého mostu, kde budete mít možnost skočit si z výšky můstku do řeky. Vrcholem splutí je průjezd krásnou soutěskou, která bude třešničkou na celém dortu víkendového splutí.

Neděle a řeka Enns - relativně krátký a odpočinkový úsek. Na horní části je soutěska, kde se po zaparkování lodí a cca po 200m pěší chůze dostaneme na malý a nenáročný kaňoning, na kterém budeme překonávat překážky proti proudu potoka. Tento zvládne průměrně fyzický zdatný člověk (tudíž bez problémů všichni). Kaňon je moc pěkný, impozantní a skvělé odpočinkové místo. Pokračování řeky Enns a své druhé polovině si užijeme úsek cca 600m s opravdu obřími vlnami.

Ubytování
Všechny noci přespíme v jednom dobře vybaveném kempu v cíli splutí, je zde slušné zázemí: WC, sprchy, bar, ohniště i společenská místnost v případě nepřízně počasí.

Vycházíme vstříc Vašim nadstandardním požadavkům SNÍDANÍ x MATRAZZEPLACE.

Nově zavádíme rozšířenou variantu 3x snídaně s 3x matrazzeplace nocování za 690 Kč.

 

Matrazzeplace je podkrovní společná místnost s oddělenými kójemi vybavenými kvalitními matracemi. U této varianty se můžete těšit každé ráno na námi připravenou vydatnou snídani z našich zásob (káva, čaj, mléko, pečivo, vajíčka, párky, uzeniny, sýry, paštiky, buchty, marmelády, ovoce, zelenina...).

Pro ty, kteří si chtějí ušetřit své síly a čas a pořádně si odpočinout, doporučujeme právě tento typ komfortu. Proto toto ubytování se snídaní rozhodně doporučujeme.

Program
Čtvrtek: Odjezd v odpoledních hodinách, příjezd večer do kempu Palfau k řece Salza, ubytování v mattrazeplace nebo rozestavění stanů a dospání.

 

Pátek: Instruktáž techniky na divoké vodě, sebezáchrany a záchrany tonoucího, rozdělení vodácké výbavy a sjezd řeky. Splutí horního úseku Salzy (WW II – III-). Přejezd do kempu a grilování na které Vás zveme, zábava.


Sobota: Salza, splutí druhé poloviny Salzy včetně vyhlášené soutěsky (WW II – III). Pokračování v předchozí večer započaté zábavě u kytary.


Neděle: Enns s návštěvou nenáročného avšak impozantního kaňonu. Balení a nakládka věcí, odjezd a bezpečný návrat do ČR v nočních hodinách.


Obtížnost
WW II – III

vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušenější vodáky

Základní příspěvek účastníka u přihlášení pod stany s grilováním:

3.490 Kč

Rozšířený příplatek za 3x spaní na matracích a 3x snídaní:

690 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

1.745 Kč

 

Klubový dotovaný příspěvek 90% pro spolupracující parťáky s naším klubem:

349 Kč (nebo láhev ohnivé vody ke kytaře)

 

Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/6owyVnsCNGuC9kRZ7

 

 

Příspěvek zahrnuje:

kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan), grilování, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, neoprén, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, lékárnička, záchranné prostředky, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

pojištění, nocování 3x matrazzeplace se 3x snídaněmi (za příspěvek 690 Kč)

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.


Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

 

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10