17. - 19. 9. 2021 Podzimní Moravice „pro rodiny s dětmi a začátečníky“

Tradiční a velmi oblíbená akce „nedaleko za humny“

17. - 19. 9. 2021

Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Splutí je vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu (při dostatku vody). Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (stand-up-paddleboardy). Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů.

Obtížnost
WW I – WW I+ - vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupiny

Ubytování ve dvou variantách

1) na zřícenině Vikštejn /ZDARMA/

2) kemp Vítkov Podhradí

Možnost ubytováni budeme v kempu v Podhradí u Vítkova přímo na břehu řeky Moravice ve vašich stanech. V kempu je k dispozici vybavená kuchyňka. V blízkosti hospůdka s dobrou kuchyní. Máte zde možnost předem si rezervovat za doplatek 4 místnou chatu, 5ti místný srub nebo 3, 4 a 5ti místný pokoj v kolibě (rezervace přímo v kempu na recepci na čísle: 731485665). Tuto informaci, že máte zajištěný přístřešek, nám prosím napište do poznámek u přihlášení.

Vámi zajištěná. Nebo naše doprava za příspěvek 250 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).

pátek – sraz podvečer na zřícenině Vikštejn, grilování, táborák, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!

sobota – splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, opět gril, kytara a zábava dle libosti.

neděle – splutí úseku Kružberk – Podhradí, ukončení akce v odpoledních hodinách

Příspěvek účastníka u přihlášení:
890 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek pro děti do 6,99 let v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého zástupce:
590 Kč

Možnost půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda) na celou akci: 250 Kč

Možnost námi zajištěné dopravy a přejezdů: 250 Kč

Přihlášení na akci

Doprovod instruktora VT a raftingu, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu (pro děti), voděodolný vak, příruční gril (na Vikštejně), spoustu pěkných fotek a perfektní zábavy.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Ozvěte se nám.

Kempovné, neopren, vodáckou bundu (možnost zapůjčení kompletu neopren plus bunda za příspěvek 250 Kč na celou akci), stravu a nic co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu – záleží na vás, jak s bonusem naložíte.

Zapojte se do našeho týmu. Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

S pozdravem/ Best regards/ 안부전달드립니다

Ing. Petr Goldmann
předseda