Vážení příznivci, kamarádi a přátelé,zveme vás na 2. ples spolku Sportovní-klub.cz

Loňským vydařeným našim prvním plesem jsme rádi zahájili tradici společného setkávání a dobré zábavy. Kvalitu letošního plesu chceme dále zlepšovat, a proto jsme nově zvolili reprezentační sál obecního úřadu v Horních Bludovicích.
Tyto akce chceme vždy obohatit něčím navíc a to v podobě tradice zvěřinové speciality. Pro letošní ples máme jelena, ze kterého náš šéfkuchař připraví lákavou specialitu která je v ceně vstupného.
V průběhu večera bude i možnost dokoupení zvěřinového guláše a jednohubek. Na pohoštění jsme zvolili založení stolů minerálními vodami, domácími zákusky a kávou. Samozřejmostí bude dobře zásobený bar s čepovaným pivem. K poslechu i tanci zahraje skupina Spectrum. Opět bude bohatá tombola. A kulturní zpestření? Nechte se překvapit :-)

Těšíme se na Vás!

ples 2018